Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich planach.

Zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas.

Twoje Imię

Twój email

Opowiedz nam o projekcie

Dla nas to dużo więcej niż tylko praca

Poznaj nasz zespół

Przemek
Majewski

Absolwent Wydziału Fizyki i Matematyki Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobył między innymi pracując w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN) w Genewie oraz Fido Labs (Gdańsk, Dolina Krzemowa).
Jest osobą, która zdanie: „To jest niewykonalne.” traktuje jako powołanie do nowego wyzwania. Na szczęście swoją pracę uważa za życiową pasję.

Zainteresowany jak data science rozwiązuje problemy ludzi z cukrzycą? Odkryj dlaczego założyliśmy tę firmę. - kliknij tutaj…

Krzysztof
Rykaczewski

Krzysztof Rykaczewski, matematyk i analityk danych. Doktor Nauk Matematycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Karierę rozpoczął pracując na Uniwersytecie Warszawskim. W swoich badaniach koncentruje się przede wszystkim na eksploracji danych, uczeniu maszynowym, analizie nieliniowej, teorii sterowania, modelowaniu oraz symulacji. Autor rozlicznych publikacji oraz recenzent artykułów wielu międzynarodowych czasopism naukowych.

Członek zespołów rozmaitych projektów interdyscyplinarnych, np. klasyfikacja zachowań małży słodkowodnych (wielokrotnie nagrodzony) oraz projekt ICRA (ang. Intelligent Commander's Remote Assistant) finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR)

Maciej
Karpicz

Maciej to miłośnik modelowania matematycznego i uczenia maszynowego. Swoją pasję wykorzystuje do rozwiązywania problemów związanych z przewlekłymi chorobami. Uzyskał tytuł doktora Nauk Matematycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (Polska). Podczas swej kariery na Uniwersytecie został koordynatorem d.s. stypendium Narodowego Centrum Nauki przyznanemu Uniwersytetowi Mikołaja Kopernika.

W trakcie swojej kariery angażował się w pracę nad systemem wskaźników, mającego przyczynić się do wzrostu finansowego firmy. Do jego obowiązków należało również usprawnianie raportów oraz prognoz finansowych w oparciu o dane kwartalne z użyciem nowoczesnych metod uczenia maszynowego i eksploracji danych.

Olga
Pustovalova

Olga zdobywała doświadczenie w dziedzinie technologii pracując na Uniwersytecie w Pizie (Włochy) oraz Université Libre de Bruxelles (Belgia) w europejskim projekcie badawczym ASCENS. Specjalizuje się w badaniach rynku, ale jej prawdziwą pasją jest pozyskiwanie i eksploracja danych. Na hiszpańskim uniwersytecie, Universidad de Deusto zajmowała się analizą danych biomedycznych.

Uczestniczyła w projekcie związanym z tworzeniem rządowych baz danych oraz współtworzyła nowe oprogramowanie w zakresie rozwiązań biznesowych w Ministerstwie Rozwoju Informacyjnego w Mołdawii.

Michał
Meina

Michał Meina uzyskał tytuł magistra z dziedziny Informatyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a swoje doświadczenie zdobywał między innymi na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma w Bonn. Obecnie pracuje nad rozprawą doktorską na Uniwersytecie Warszawskim. Michał jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w dziedzinie Informatyki, Psychologii i Socjologii.

Michał realizował projekty komercyjne i naukowe z zakresu przetwarzania języka naturalnego oraz analizy i interpretacji obrazu. Wielokrotnie uczestniczył jako konsultant w procesach decyzyjnych przy przygotowaniu planu prac badawczych i wdrożeniowych oraz przy przygotowywaniu studium wykonywalności. Kierował grupą badawczą, która stworzyła projekt systemu nawigacji wewnątrzbudynkowej oraz ubieralnej sieci sensorycznej.

Piotr
Gaczkowski

Łukasz
Lewczuk

Ewa
Rajewska

Marcin
Białkowski

Marcin
Baczyński

Krzysztof
Wojdat

Ty?

Kariera

Jesteśmy otwarci na nowe talenty.
Nie wahaj się. Aplikuj teraz na biuro@dlabs.pl